Ameryka Północna MLS wzrośnie do 28 klubów. Czy Detroit przyjdzie?

North American Major League Soccer jest na pewno będzie rozwijać się od dwudziestu zespołów do 28, powiedział komisarz ligowego Don Garber. Jest już zdecydował, że tożsamość cztery nowe kluby kolejnej fazy ekspansji powinny następnie rozpocząć do roku 2020…

Teraz w międzyczasie będzie się stopniowo zwiększać już zatwierdzonych projektów. Na następny sezon, przyłączając Atlanta i Stany mają ten sam cel w Minnesocie. Los Angeles FC opracować debiut na 2018 i Beckham Miami nadal oczekuje na zatwierdzenie stadion później niż 2019, jednak w lidze nie okiem.

Pozostałe cztery franšízách jest wciąż tylko spekulacje, na pewno wydaje się być nieunikniona Sacramento wystąpienia Republiki.Klub Kalifornia jest obecnie w stanie wojny z trzecią największą konkurencję, jednak mają wielką rzeszę fanów, bogatego właściciela i zgodności z planami budowy nowej areny.

Kto wtedy będzie prawdopodobnie obok Sacramento? Don Garber mianowany fotela San Diego, Austin i San Antonio, ulubione, wydaje się jednak, aby mieć dwa tradycyjny hokej miasto.

„Dużo działanie jest już w zaawansowanym stadium. Detroit, duży rynek z Stadium projektu w centrum miasta St. Louis, kolejny ważny rynek strategiczny na Środkowym Zachodzie, który dziś otwiera wielką szansę z odejściem Baranami (amerykański klub piłkarski. – wyd. Ed).. od miasta, „ obliczony komisarz

< p> Specjalnie St. Louis prawdopodobnie byłby idealny.Konkurs przywództwo MLS próbując dostać się tam od lat, ale nadal nie natknąć odpowiedniego kandydata, który mógłby prowadzić projekt. St. Louis ma inaczej wspaniałą historię piłki nożnej i natychmiast utworzyć naturalną rywalizację z Sporting Kansas City.

Detroit stanowi obecnie jeden z największych nietknięte MLS rynków na całym kontynencie, a San Diego obejmuje wiele dedykowanych widzów Major League Soccer meczów. Sytuacja, szczególnie w Kalifornii, serce komplikuje pobliskiej obecności meksykańskiego Club Tijuana.

W ramach tej samej debaty w przeszłości dźwięczne i miejsc takich jak Północnej Karoliny, Las Vegas, Phoenix, Indianapolis i Tampa Bay, te Niemniej Don Garber wszystko dotknął, więc ich ewentualny przyszły MLS teraz nie wygląda zbyt różowo.