K.O.naté wybili Sparta głupi faul. Smutna historia, powiedział Ogień

Gorzej było naprawdę nie pokazują. Tiemoko Konate całkowicie zawiedli pierwszy krok na odpustach w Sparcie. Szybki skrzydłowy w pojedynku z ligi europejskiej w Rostowie nieracjonalnie osłabić swój zespół. W 32 minut brzydki i wjechał nim urodzony holenderska drugą żółtą po wyciągnięciu czerwono. Osłabiony następnie Sparta nie była uprawniona, w pierwszej połowie i dostał trzy gole w odwecie na lato spowoduje 0: 4.

Spartan plan jest zamrożenie rosyjskiego Don zawalił jak baráček papieru na Florydzie huragan. Tiémoko Konaté już pół godziny po wyjściu z trawnika i osłabił swój zespół, który był zdolny do reagowania na ataki domowych.

Konaté wziął přemotivovaný i oczywiście niewłaściwego ich agresję. Pierwsza żółta kartka wszedł 20minut na 0: 1, gdy vyšlápl w domu Gatčana kapitana. „Ja na pewno nie dają żółte. Holenderski sędzia nie było zbyt wyspiarski. Faul tak, ale nie żółty, „skomentował 26-letni skrzydłowy pierwsze ostrzeżenie w pracowni korkiem Telewizji Czeskiej były Sparta Erich Brabec.

Gdy pierwsza żółta była dyskusyjna, druga operacja była całkowicie jasna. Odbywa się w 32minuty jak wariatem wpadł we Kalačova, soli bólu hit powyżej kostki.

SĘDZIĄ natychmiast zwrócił drugi żółty dla meczu Konatého końca. To był niebezpieczny faul, za które mógł łatwo podążać prostą czerwono. „Druga rezerwacja była bardzo jasne,” powiedział w studiu Telewizji Czeskiej letenský były gracz i trener Jozef Chovanec.

Frustracja po meczu nie ukrywał ani trener Sparta Tomáš Požár. „W meczu poszliśmy złą wszystko, co mógł. Czerwona kartka to kolejna smutna historia, gra się zawalił jak domek z kart”, żałował ogień do kamer telewizyjnych Czech.

Konaté natomiast bardzo potrzebne, aby dobrze grać.Dla Sparty udał się do meczu po ostrym sześciomiesięcznej przerwie, kiedy chciał przenieść vytrucovat a następnie przeklasyfikowane jako kara dla juniorów. Ale Konaté został ugryziony w przygotowaniach zimowych ma szansę na powrót do pierwszej drużyny i zdobył miejsce w składzie.

Po fatalnym awaria, która wykazała w Rostowie, zyska sympatię fanów Sparty z powrotem bardzo trudne. „To będzie bardzo trudne. Muszą pokazać ich jakości i dyscypliny, co należy na boisku. Ale to na pewno spadnie na jego głowę reakcje negatywne, „powiedział Chovanec.

Dla Sparta oznaczało wykluczenie Konatého fatalną stratę. W posiadaniu Letenští przyznał dwa kolejne cele i przegrane 0: 3 miejsceOstateczny wynik 0: 4 jest prawie pewne, eliminacja i zakończenia działania w Pucharze Europy