Konflikt interesów? Jandač pracował w administracji Sparty, gracze nie reprezentują

Jak tylko mógł ogłosić nominację do szwedzkich Hockey Games, było jasne, że to pytanie pojawia się. Gdzie są gracze Sparta? Trener Josef Jandač albo liczyć, Petr Vrána To musi być obywatelem Koszulka w Extraliga wręcz mówi. „Byłem zainteresowany, ale grając w finale Ligi Mistrzów. Byłem na czele, jeśli opór, „mówi trener powiedział Sport. Problem polega na tym, że on sam pracował w administracji praskiego klubu. I do dziś zachowało. Jest to konflikt interesów? „Mam czyste sumienie” protestuje Jandač.

Zgodnie z Rejestru Handlowego Josef Jandač pisemnej do Zarządu HC Sparta Praha na początku października ubiegłego roku.Od tego czasu jego nominacji pojawił się dopiero Miroslav Forma, Chanel One Cup w Moskwie, ale to też nie grał.

Dlaczego trener pomija plany ‘mojego klubu graczy do drużyny narodowej, wyjaśnił w wywiadzie wtorek Sport. Ona broni się przez Sparty w Lidze Mistrzów i programu ogromnie zawyżona. „On jest także reprezentacja Czech klubu hokejowego. Byłem na czele, jeśli opór. To nie ma znaczenia, czy to Sparta. Gdyby to był ktokolwiek inny, szanuję go, „powiedział.

” Byłem zainteresowany a ja jestem nadal na Peter Michael Crow i łodyg. Myślę o tym, że zarówno donominuju rozgrywany mecze weekendowe. Logistyka byłoby żadnego problemu, by tam dołączyć do zespołu.Będziemy decydować zgodnie z tym co będzie zdrowie i kondycja fizyczna „powiedział.

” Na szczęście, mamy klub do finału, klub ma dohrávky Program teraz gra w zasadzie co drugi dzień. Jest wtedy o tym, czy zawodnik jest zdrowy i ma sok i energię, aby grać więcej meczów w tym tempie. Jeśli ktoś ogląda tak że Jandač na planszy i Sparta sprzyja, więc należy spojrzeć na harmonogram meczów, „powiedział.

Sparta je dopiero w styczniu wystąpił jeszcze jedenaście, program jest naprawdę trudne. We wtorek, wciąż ma dohrávka do Hradec Kralove, dwa inne ekstra meczów ligowych na weekend.Finał zaplanowano na wtorek, robi przyzwoitą porcję trzy mecze w ciągu pięciu dni do powietrza poruszającego się na północ w Europie.

Jednocześnie warto przypomnieć, jak Jandač w grudniu zaprotestował przeciwko omluvenkám hokeja Liberec , Finał zostanie rozegrany dwa dni przed turniejem w Göteborgu, w tym samym mieście, w którym pełnił również szwedzką grę.

Pełny wywiad z Josephem Jandačem odczytywać wtorkowej gazety Sport.


O co jeszcze Josef Jandač mówimy o

– o tym, dlaczego to jest w zarządzie klubu hokejowego, czy jest to konflikt interesów i co w niej

– dlaczego oszczędzania hokeistów Sparta i co ma ich w planach na przyszłość

– jak składa nominacja czeski zespół

< p> – w jaki gracze postrzegają wymówek