Kvitova o znalezienie nowego trenera: To skomplikowane. I nie śmiać

Kto szuka, nie znajdzie. Petra Kvitová chciałby znać nazwy swojego nowego trenera, aż do końca roku. Dwa razy zwycięzca Wimbledonu, powiedział turniej w Chinach Wuhan, przed rokiem wygrała, a dziś nie awansowała do finału.

„Muszę szanować wszystko trener naprawdę zastanowić i zdecydować, jak będzie funkcjonować w przyszłości. Ale Chciałbym wprowadzić kolejny sezon z nowym dobrym trenerem „, powiedział czeski tenisista na konferencji prasowej w Wuhan po wygranej w pierwszej rundzie.

po dwudziestu sześciu Kvitova Australian Open zakończył się po siedmiu latach współpracy z David Kotyza. Od kwietnia, on doprowadził František Čermák, który stał się partnerem dla sparing trener i zawodnik złamie się po US Open.

W zeszłym tygodniu w Tokio następny Kvitová pojawiła belgijski autokarów Wim Fissette.Były trener świata Firsts Kim Clijstersové i Viktorie Azarenkové był egzamin tygodnie i jest teraz w Chinach ponownie bez niego. „Wiem, że jest to świetny trener, to na pewno. Zobaczymy, jak rozwijać rzeczy”, powiedział Kvitova.

W Wuhan otrzymane i czy myśl o powrocie do Kotyza, która w tym roku jakiś czas doprowadziło Danko Caroline Wozniacki. „Jeśli mam być szczery, nie szukam kogoś innego niż Dawida”, powiedział były numer świat dwa, i dodał: „Mieliśmy wspaniały czas, świetny trener, ale nasz czas się skończy”

Szanse Turniej Mistrzów nadal mieszka

Kvitova powiedział, że poszukiwanie trener w jej przypadku nie jest łatwe. „To skomplikowane.I nie śmiać „żartobliwie zbeształ dziennikarzom.” Czasami jest to dla mnie ważniejsze niż jakość jego osobowość tenisa. To musi być dobrym trenerem, ale musimy siedzieć cały zespół. To nie jest łatwe, ale mam nadzieję, że znajdziesz to, „powiedziała.

Jeśli Kvitová będzie w Wuhan rozwijać i musi powtórzyć triumf 2014, może mieć szansę walki do wzięcia udziału w ośmiu mistrzów turnieju. obecnie w klasyfikacji generalnej w sezonie 21 i na ostatni szczebel w toku stracił ponad 1100 punktów.

„zawsze tu w Azji walczą o Singapurze” Ona Kvitova miejscem turnieju, który odbywa się w ostatnim tygodniu października. „mała szansa nadal jest, ale wydaje mi się niemożliwe. Teraz mogę to zrobić, mogę tylko grać dobrze.Po tym sezonie jestem szczególnie zadowolony gdzie jestem i że mogę grać w tenisa i mam motywację, że mam „.